Nominacje Echa Dnia

W plebiscycie "Echa Dnia" na Człowieka roku 2018  nominację w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna otrzymali:

• w powiecie zwoleńskim:
    • Iwona Paszkiewicz - Prezes Fundacji follow Me
      • Głosowanie SMS-em (koszt 2,46 zł z VAT)
      • numer: 72355
      • treść wiadomości: ERC.31
  • w powiecie lipskim:
    • Tadeusz Kosiński nasz Dyrektor
      • Głosowanie SMS-em (koszt 2,46 zł z VAT):
      • numer: 72355
      • treść wiadomości: ERC.27

Po otrzymaniu nominacji z Kapituły „Echa Dnia” zdecydowałem się wziąć udział w plebiscycie „Człowiek Roku 2018” w kategorii: Działalność charytatywna i społeczna.

Od wielu lat pomagam dzieciom oraz lokalnej społeczności organizując: Rajdy piesze i rowerowe, Przeglądy Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych i inne mniejsze przedsięwzięcia.

Rok 2018 to rok szczególny. Udało mi się doprowadzić w maju tego roku do lokalizacji międzynarodowych obchodów 50-lecia Orderu Uśmiechu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie, a galę rozpoczynającą te obchody w Lipskim Centrum Kultury.
Wtedy to w obecności wielu wybitnych Kawalerów Orderu Uśmiechu oraz przedstawicieli szkół i placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu z całej Polski z rąk dzieci Ośrodka w Hucie, Order Uśmiechu otrzymał Dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Jurek Owsiak.

Miesiąc później rozpocząłem wspólnie z Fundacją „follow Me” wielki projekt dla dzieci z Ośrodka w Hucie pod nazwą „Terapeutyczne Ogrody Zmysłów”.

Lubię pomagać innym.

Jeśli chcecie oddać na mnie głos w plebiscycie,

to wyślijcie SMS-a (koszt 2,46 zł z Vat)

pod numer: 72355