Pierwsza Komunia Święta

komunia

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego chrześcijanina, a szczególnie dla tak młodych i wrażliwych osób. 19 maja 2019 roku podczas Mszy Świętej w Kościele Parafialnym pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krępie Kościelnej przeżywaliśmy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
Tego dnia ośmioro uczniów klas trzecich:

Małgosia, Igor, Bartosz, Michał, Karol, Kamila, Aneta i Dawid

uczęszczających do naszej placówki, po raz pierwszy przyjęło do swego serca Pana Jezusa. Dzieci starały się również pięknie i aktywnie uczestniczyć w całej Eucharystii, której przewodniczył Proboszcz ks. Kanonik Henryk Skuza. W tym niezwykle wzruszającym a jednocześnie radosnym dniu dzieciom towarzyszyli rodzice i najbliższa rodzina, jak również Dyrekcja naszego Ośrodka wraz z nauczycielami i wychowawcami.

zdjęcie ogólne

Autor: A. Farkowska