Akademia z okazji Dnia Kobiet

DK 2019

Jest w naszej placówce taki dzień, kiedy wszystkim paniom i dziewczynkom duzi panowie i mali chłopcy składają życzenia.

8 marca organizowane jest niezwykle sympatyczne, miłe spotkanie.

Pan Dyrektor w imieniu męskiej części naszej społeczności składa życzenia, no, a potem…

Zaczęło się!

Przygotowani przez p. Jacka Celucha chłopcy zaprezentowali zabawne scenki humorystyczne, wiersze i piosenki, pomysłowe stroje, popisywali się sprawnością fizyczną, świetnie tańczyli – wszystko to wywołało salwy śmiechu wśród zebranych pań i dziewczynek i spowodowało, że zapanowała wyjątkowa atmosfera przepełniona uśmiechem i radością.

Drogie Panie!

Wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, dużo szczęścia i uśmiechu, oraz wiele życiowej radości.

Kwiaty dla naszych Pań

Wiele radości sprawiły też wiosenne kwiaty, no i najcenniejsze, bo własnoręcznie wykonane przez chłopców upominki.
Za przygotowanie tak wielu niespodzianek i wspaniałe spotkanie w imieniu wszystkich pań, tych dużych i tych małych serdecznie podziękowała pani Wicedyrektor Agnieszka Boroń.

Pani Iwona Paszkiewicz przekazała serdeczne życzenia od męskiej części Fundacji follow Me i Firmy LOBO i nie mogła wyjść z podziwu nad pomysłowością i umiejętnościami chłopców prezentujących część artystyczną. Zaprosiła też całą naszą ośrodkową społeczność do kina „Świt” w Zwoleniu na seans dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży w dogodnym dla nas terminie.

Dziękujemy!