Iwona Paszkiewicz - Człowiekiem Roku 2018 Powiatu Zwoleńskiego

I. Paszkiewicz

Iwona Paszkiewicz Prezes Fundacji follow Me kolejny już raz została doceniona za aktywność w promowaniu zdrowego stylu życia, akcje charytatywne oraz realizację projektów terapeutycznych i pomocowych.

W plebiscycie "Echa Dnia" została Człowiekiem Roku 2018 Powiatu Zwoleńskiego.

Iwona Paszkiewicz zdobyła również I miejsce w kategorii: Działalność społeczna i charytatywna w powiecie zwoleńskim.

Jest zaangażowana w rozwój społeczności zwoleńskiej. Angażuje się w różne inicjatywy, które mają wpływ na poprawę warunków życia innych osób.

Organizatorka wielu wydarzeń o charakterze kulturalnym, sportowym. Wspierająca dzieci z niepełnosprawnością intelektualną z naszej placówki. Sprawczyni powstającego pięknego miejsca dla dzieci: Terapeutycznego Ogrodu Zmysłów, który właśnie powstaje w Ośrodku. Wspiera w rozwoju kobiety, sportowców oraz tworzy dobrą atmosferę w budowaniu relacji społecznych pozwalając lepiej rozumieć osoby niepełnosprawne w środowisku poprzez konferencje i kampanie społeczne.

Gratulujemy z całego serca, bardzo cieszymy się z sukcesu razem z Laureatką i życzymy wielu nowych projektów...

wywiad

Echo Dnia