Kartka patriotyczna na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

prace

W konkursie plastycznym

„Kartka patriotyczna na 100-lecie Odzyskania Niepodległości”

wzięło udział 34 uczniów szkół naszej placówki. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice w formacie A4.

Wychowankowie mimo trudnego tematu, pod okiem swoich nauczycieli, wychowawców stworzyli bardzo ciekawe, piękne, kreatywne, jeśli chodzi o wykorzystanie technik i koncepcji, prace. Każde ,,dzieło” było warte  uwagi, dlatego komisja miała trudny wybór.

Konkurs zorganizowały: p. Danuta Wójcik, p. Anna Farkowska.
Komisja konkursowa w składzie: p. Marta Skowroń, p. Zofia Lasota, p. Małgorzata Mazurek, p. Emilia Burek, p. Łukasz Jędrzejewski i p. Dominika Pawłowska miała niezwykle trudne zadanie wyłonienia najlepszych prac.
9 listopada, po uroczystej akademii z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski, wyróżnionym uczestnikom konkursu Dyrektor Ośrodka wręczył dyplomy i nagrody:

• w kategorii najmłodszych:
    • I miejsce – Michał Stańkowski klasa III Szkoły Podstawowej oraz Igor Rzepkowski klasa III Szkoły Podstawowej
    • I miejsce praca zbiorowa – grupa III Szkoły Podstawowej
    • II miejsce – Hubert Alberczyk klasa II Szkoły Podstawowej
    • III miejsce – Jakub Baranowski klasa II Szkoły Podstawowej oraz Szymon Binkiewicz klasa II Szkoły Podstawowej
  • w kategorii najstarszych:
    • I miejsce – Paulina Sudół klasa V oraz Damian Świdnicki klasa III Gimnazjum
    • II miejsce – Emila Tobis klasa VI oraz Mateusz Grzegorczyk klasa VII
    • III miejsce – Ewa Sołtys klasa III Szkoły Przyspasabiającej do Pracy, Bartek Markowski – klasa VII oraz Rafał Kosonóg – klasa III Gimnazjum.

Autor: D. Wójcik