XXIII Przegląd Twórczości Ekologicznej

Eko-Song

Za nami XXIII Przegląd Twórczości Ekologicznej „EKOSONG”, którego celem było propagowanie i upowszechnianie amatorskiej twórczości dziecięcej o tematyce ekologiczno-przyrodniczej, integracja młodych twórców, zwrócenie uwagi na rolę człowieka w kształtowaniu środowiska i jego związek z przyrodą.

Z dumą i wielką radością informujemy, że w kategorii teatr, grupa teatralna „Promyczek” otrzymała pierwsze miejsce.
Zespół „Rytm” uzyskał wyróżnienie za wykonanie piosenki „Zabiorę Cię w rejs”.

W kategorii soliści kl. VII-VIII Michał Stańkowski zaprezentował utwór „Kto z naturą” i otrzymał wyróżnienie.
W kategorii kl. VI-VII wyróżniona została Natalia Budzisz za prezentację piosenki „Niebo”.
Jako duet wystąpiły także Kinga Szacińska i Jessica Trzcionka.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za pracę włożoną w przygotowanie przedstawienia teatralnego i utworów muzycznych oraz godne reprezentowanie naszego Ośrodka.

Wspólne zdjęcie

Z. Lasota