Spotkanie online z Wiolettą Krzyżanowską nowym Mazowieckim Kuratorem Oświaty

MKO

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na spotkanie organizowane w trybie online w dniu 15 kwietnia 2024 r. w godzinach 14.00-15.00, poświęcone przedstawieniu koncepcji pracy Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz zasadom współpracy ze szkołami i placówkami.
Podczas narady dostępna będzie opcja czatu, umożliwiająca zgłoszenie przez Państwa propozycji tematów i zagadnień istotnych z punktu widzenia nauczycieli.
Bardzo proszę Państwa Dyrektorów, o umożliwienie udziału w spotkaniu nauczycielom, biorąc pod uwagę zaplanowane na ten dzień zajęcia lekcyjne. W przypadku braku takiej możliwości informuję, że nagranie spotkania będzie dostępne do końca kwietnia br.
Zapraszam do udziału - link http://kuratorium.waw.pl/wideokonferencja-MKO-15-04-2024

Mazowiecki Kurator Oświaty
Wioletta Krzyżanowska