Nasi Goście

aiesec

24 września odwiedzili nas studenci z międzynarodowej organizacji AISEC:

• Ghizlane Ela z Marok,
  • Monika Sanchez z Meksyku,
  • Usana Kamran z Pakistanu.

aiesec 1

Nasi Goście powitani bardzo serdecznie przez Dyrekcję Ośrodka z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli prezentację "Dzień z życia wychowanków SOSW w Hucie" przygotowaną przez p. Zofię Górską, wysłuchali pięknego wiesza w wykonaniu uczennicy klasy III Gimnazjum.
Uczestniczący w spotkaniu uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej i klas I-III Gimnazjum mieli okazję poznać zwyczaje, piękne stroje, zabawy oraz najciekawsze miejsca w krajach, które reprezentowali sympatyczni studenci. W zrozumieniu ich opowieści pomagała p. Dorota Puton, nauczycielka języka angielskiego, która zorganizowała to spotkanie.
Czas upłynął szybko. Trudno było nam się rozstać. Monika, Usana i Ghizlane zapewniali, że wizyta w naszej placówce na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Wyrazem ich ciepłych uczuć i emocji są bardzo sympatyczne wpisy do naszej kroniki.