Wizyta niezwykłych Gości

dlp

12 maja gościliśmy w naszej placówce turystów z Azji, tzn. z Tajwanu i Malezji, którzy w ramach projektu "Dream Lighter" zwiedzają, poznają, uczą życzliowści i serdeczności. "Poprzez naukę i życie bez pieniędzy" pokazują, że wcale nie trzeba mieć pieniędzy, by móc spełniać marzenia, a w życiu jest wiele cenniejszych wartości, którymi warto się kierować.

Polska jest trzecim przystankiem w ich podróży po Europie, którą rozpoczęli w Niemczech, następnym krajem były Czechy, a teraz podziwiają naszą piękną Polskę - ziemię lipską no i oczywiście Hutę. W swoim "planie" podróży mają jeszcze takie kraje jak Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria i Austria.

W Polsce spotkali się z ogromną życzliwością. I my staraliśmy się bardzo, by dobrze czuli się w naszej placówce. W czasie pobytu na ziemi lipskiej towarzyszy naszym Gościom p. Dorota Puton dzięki, której mogliśmy się porozumieć.

Naszym, miłym Gościom życzymy, by na swojej drodze spotkali dużo życzliwości, serdeczności, słońca i uśmiechów.

Tajwan

Malezja