II Nowomiejski Integracyjny Rajd Pieszy

NM

19 maja 2016 r. nasi chłopcy pod opieką p. Damiana Skowronia wzięli udział w rajdzie pieszym zorganizowanym przez SOSW im. Św. Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście.
Po krótkiej odprawie pod opieką organizatorów i wolontariuszy z miejscowego Liceum Ogólnokształcącego, w asyście służb medycznych i porządkowych ruszyliśmy na trasę, która w tym roku wiodła z Łęgowic Małych do Domaniewic. Niespodzianką dla wszystkich była przeprawa promem przez Pilicę, aby dotrzeć do Domaniewic, gdzie dla wszystkich czekał posiłek - pyszna kiełbaska z grilla.
Spotkanie zakończyło się wręczeniem upominków i dyplomów dla uczestników oraz wspólne zdjęcie.
Po powrocie do Ośrodka znów gratulacje za naszą postawę na szlaku. Cieszyliśmy się, że mogliśmy podziwiać piękno nadpiliczańskiego regionu, a także nawiązać nowe znajomości.

Do zobaczenia za rok!