"Tropem wiosny" - wiosenne kodowanie

Tropimy wiosnę

Wielkimi krokami zbliża się do nas lato i wakacje, a nasi najmłodsi wychowankowie z przedszkola zmierzyli się z kodowaniem ostatnich zadań wiosennych. Podążając za „Tropem wiosny” mieli możliwość rozwiązywać zadania, dzięki którym utrwalali znajomość kształtów, kolorów, symboli, kwiatów czy owadów wiosennych.

Skupienie na twarzach dzieci oraz ich uśmiech i radość świadczyły o tym, że wiosenne wyzwania były dla nich przyjemnością. Już nie pierwszy raz przedszkolaki udowodniły, że kodowanie nie jest wcale takie trudne, a może dawać wiele szczęścia i satysfakcji.

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom oraz uczniom klas I-III za udział w naszych spotkaniach w ramach innowacji „Tropem pór roku”, za Wasz wysiłek, zaangażowanie oraz ogromne chęci do podejmowania nowych wyzwań.

Do zobaczenia podczas kolejnych przygód z kodowaniem…

A. Boroń, A. Gozdur