„Jesteśmy blisko” - konkurs prowadzony przez Bank oraz Fundację Banku Pekao S.A. imienia dr. Mariana Kantona.

Jesteśmy blisko

Bardzo się cieszymy, że grono osób, którym na sercu leży dobro dzieci, powiększyło się o wolontariuszy z Banku Pekao S.A. odział w Lipsku na czele z panią dyrektor Dorotą Kuną. Wspólnie z naszymi pracownikami 20 maja, zorganizowali atrakcyjne zabawy na powietrzu dla naszych dzieci z użyciem nowo pozyskanych urządzeń do rozwoju psychoruchowego. Dzieci miały okazję pełzać w różnorakich tunelach, pokonywać przeszkody na ścieżkach sensorycznych, turlać się w kołowrotkach i beczce, rzucać piłeczką do celu i wspólnie bawić się z chustą animacyjną i tęczowym spadochronem. Zabawy związane były z realizacją projektu pt. „Wspólna zabawa – super sprawa”, w ramach konkursu „Jesteśmy blisko”, prowadzonych przez Bank oraz Fundację Banku Pekao S.A. imienia dr. Mariana Kantona.

Cieszymy się z pozyskanego sprzętu. Z pewnością posłuży nam do licznych zabaw z dziećmi i wspierania ich rozwoju.  Dziękujemy!!!

A. Boroń
K. Rusiecka-Więcław