koniec roku szkolnego

Nadszedł wreszcie ostatni dzień roku szkolnego - wręczenie świadectw i nagród dla wyróżniających wychowanków. Dzień niezwykle radosny i jednocześnie smutny. Radosny, bo po 10 miesiącach nauki, nareszcie wakacje. Smutny, bo z niektórymi uczniami żegnamy się - kończą wieloletnią edukację w naszej placówce.

Szczególnymi naszymi gośćmi byli nasi Przyjaciele: p. Roman Ochyński Starosta Lipski i p. Stanisław Wodyński Prezes PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Tradycyjnie ważnym elementem uroczystego zakończenia roku szkolnego, był pożegnalny występ naszych dzieciaków oraz prezentacja multimedialna - "Rok w obiektywie".

Pani Dyrektor Wanda Faber podziękowała dzieciakom za rok wytężonej nauki, nauczycielom i wychowawcom za wspaniałą pracę a naszym Gościom za kolejny okres wsparcia.