Etapy budowy hali

hala do hipo

Pewnie niektórzy z Was zastanawiają się jakie są efekty zorganizowanego przez nas I Biegu Charytarywnego RUSZAMY Z KOPYTA, podczas którego dzięki Wam udało nam się zebrać kwotę ponad 47 tys. zł. Kwota w całości miała być przeznaczona na dokończenie budowy hali do hipoterapii- i tak też się stało!
Z zamówieniem potrzebnej blachy i okien także ruszyliśmy z kopyta, by jak najszybciej móc dokończyć nasz plan. Zarówno blacha na dach i ściany hali oraz okna już czekają. Teraz my czekamy tylko na odpowiednią pogodę, by jak najszybciej wkroczyć na teren budowy. Brakuje nam jeszcze bramy przesuwnej, która jest zamieszczona w projekcie hali.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim,  którzy choćby w najmniejszy sposób przyczynili się do realizacji marzeń naszych dzieci.
Będziemy na bieżąco informować Was o postępach w budowie i jeszcze raz dziękujemy wszystkim za dobre serca!!!

A. Adamowicz