Wigilia

Wieczór wigilijny

Grudzień to czas świątecznych spotkań nie tylko w gronie rodzinnym, ale także w grupie znajomych i przyjaciół. Jedną z takich uroczystości jest wigilia klasowa, która jest doskonałą okazją, aby pobyć razem i spędzić czas w serdecznej atmosferze. To okazja do zacieśnienia więzi i bliższego poznania przy wspólnym stole.

Spotkania opłatkowe naszych uczniów w klasach były wyjątkowe. Magiczną atmosferę i klimat nadchodzących Świąt zapewniały udekorowane sale świątecznymi ozdobami, przygotowane stoły pełne smakołyków, wspólny poczęstunek, dzielenie się opłatkiem czy śpiewanie kolęd. Wszystko to tworzyło naprawdę magiczną atmosferę i było także świetną okazją na zacieśnienie więzi z kolegami oraz z wychowawcą, na spędzenie czasu w miłej i serdecznej, niemal rodzinnej atmosferze.

Czerwone Gitary

A. Gozdur