XLI Przegląd Małych Form Artystycznych

baner

24 maja 2016 r. już po raz czterdziesty pierwszy został zorganizowany Przegląd Małych Form Artystycznych. Jest to jeden z najstarszych festiwali na Mazowszu. Po raz pierwszy został zorganizowany w 1976 r. i od tego czasu w każdym roku spotykają się niepełnosprawni artyści, by pokazać całemu światu swe talenty.
Tym razem gościł nas Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Radomiu. Spotkanie w tak licznym gronie można zaliczyć do wyjątkowych wydarzeń, na które czaka się z niecierpliwością, ponieważ gromadzi na scenie różnorodne zespoły, wielu różnych ludzi, oddając tym samym piękno, wielobarwność
życia, jak i magię tańca, piosenki, śpiewu czy teatr. Reprezentował nas zespół przygotowany przez p. Agatę i Jacka Celuchów.

Oto linki do sfilmowanych prezentacji w serwisie youtube: