Dzień chłopaka

Dziś w naszym Ośrodku obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Do zabawy zostali zaproszeni szczególnie chłopcy, ponieważ na koniec zmagań konkursowych dziewczęta  miały za zadanie wybrać SUPER CHŁOPAKA. Wszyscy wychowankowie chętnie brali udział w licznych konkurencjach, m.in. rzucanie piłką do celu, ubijanie piany „na sztywno” oraz prowadzenie piłki między pachołkami. Najwięcej śmiechu dostarczyła zabawa „golimy brody”, podczas której dziewczęta musiały „ogolić” balon pokryty pianką do golenia. Z kolei chłopcy bardzo dobrze poradzili sobie podczas zadania związanego z kosmetykami. Ich zadaniem było wskazanie, czym jest dany kosmetyk i do czego służy. Okazało się, że zarówno chłopcy, jak i dziewczęta posiadają dużą wiedzę na temat piłkarskich klubów sportowych, ponieważ obydwie grupy prawidłowo przyporządkowały piłkarzy do odpowiedniego klubu.

Po wspólnej zabawie wreszcie przyszedł czas na głosowanie i wybór SUPER CHŁOPAKA. Po przeliczeniu głosów okazało się, iż bezkonkurencyjny był Mikołaj Bielecki, który otrzymał dyplom SUPER CHŁOPAKA oraz drobny upominek. Po złożeniu życzeń i wręczeniu słodkich prezentów dla chłopców, dzieci wspólnie bawiły się przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Dżesika Kosno