Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Tymbark

"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" to już XXI edycja turnieju.
Z powodu pandemii w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników rozgrywki musiały zostać odwołane. Aby zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego z piłką przy nodze, Polski Związek Piłki Nożnej wspólnie ze sponsorami Turnieju: marka Tymbark i firmą Electrolux - przygotował #ZieloneWyzwania, mając na celu pobudzić do sportowej aktywności.

PZPN

Po zarejestrowaniu każda drużyna otrzymała wyzwania do zrealizowania - jedno na dany miesiąc. Trener nagrywał krótki materiał z realizacji zadania. Następnie opublikował nagranie na facebookowej grupie. Drużyny rywalizowały ze sobą w poszczególnych kategoriach wiekowych. Dzięki dużemu zaangażowaniu dzieci udało się nam zająć III miejsce w wyzwaniu numer 4.
Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły we wszystkich zadaniach.
Nagrodą za trzecie miejsce był komplet 10 piłek piłkarskich.

Ł. Jedrzejewski