Mamy nowe stroje sportowe!!!

Drużyna Energii

Drużyna Energii to już czwarta edycja projektu.

Ta akcja miała na celu zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej poprzez wspólną zabawę i rywalizację z rówieśnikami że szkół w całej Polsce. W dobie pojawiających się co rusz kolejnych nowinek technologicznych, które młodzi ludzie uwielbiają, nie powinniśmy zapominać o tym jak ważna rolę w ich rozwoju odgrywa ruch.

Właśnie dlatego w "Drużynie Energii" wykorzystali media społecznościowe i Internet, by pokazać uczniom, że sport może być dobrym sposobem na wspólne spędzanie czasu wolnego.

Projekt "Drużyna Energii" skierowany był dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych. Aby zgłosić szkołę do projektu należało przygotować trwające maksymalnie 300 sekund wideo lub prezentacje multimedialną przedstawiającą sportowy charakter szkoły. Dzięki bardzo ciekawej prezentacji udało się nam zakwalifikować do II Etapu Sportowego i uzyskać dzięki temu 40 kompletów strojów sportowych. Nasza placówka klasyfikowała się na 16 pozycji wśród 100 placówek z całej Polski.

Ł. Jedrzejewski