Podziękowanie absolwentki

Drodzy Nauczyciele

Serdecznie chciałabym Wam  podziękować za całe minione lata w waszej placówce.

Za wytrwałe  przygotowywania do egzaminu ósmoklasisty, za zachętę do różnych, fajnych i ciekawych przedstawień rozwijających nasze zainteresowania. Dzięki kilkuletniej  pracy pozwoliliście abyśmy mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko wysiłek umysłowy, ciężka praca, zdobywanie ocen za wkuwaną wiedzę, ale też zabawa w postaci poznawania nowych rzeczy, bo szkoła od tego przecież jest. Dzięki wam mogliśmy odkrywać świat na nowo, co dzień przyciągaliście nas czułym uśmiechem dbaliście o to, abyśmy czuli się wśród was bezpiecznie. Wiedzieliśmy, że w każdej sytuacji mogliśmy się do was zwrócić wiedząc, że otrzymamy od was pomoc. Zawsze dbaliście o to, aby każde dziecko miało możliwość wykazania się na scenie podczas organizowanych przez Was występów teatralnych, pokazywaliście  jak można być kreatywnym, rozwijać swoje talenty i z każdym dniem odkrywać je na nowo. Wiem, że w życiu przychodzi taki moment kiedy trzeba zostawić to co było za sobą i iść dalej, ale nie zapomnę tej szkoły i zawsze będę wspominać ją z uśmiechem na twarzy.

Dziękuję i...
Pozdrawiam Wszystkich!