Koniec roku szkolnego 2019/2020

koniec roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Pracownicy, Przyjaciele Ośrodka

Dzisiaj jest koniec roku szkolnego 2019/2020. To inne zakończenie niż zwykle. Epidemia koronawirusa zmieniła od marca naszą szkolną rzeczywistość.

Drogą cyfrową, poprzez internet żegnamy rok szkolny i wybieramy się na wakacyjny odpoczynek.

Wychowankom dziękuję i gratuluję za osiągnięte sukcesy edukacyjne, wychowawcze, skierowane na większą samodzielność. Byliście świetni zarówno w pierwszym semestrze nauki, jak i w tym znacznie trudniejszym drugim. Pracowaliście zdalnie zgodnie z waszymi możliwościami indywidualnymi ze wsparciem nauczycieli, rodziców, opiekunów. Szczęśliwie wszyscy ten trudny czas przetrwaliście w zdrowiu.

Dziękuję Rodzicom, Opiekunom, Radzie Rodziców za zaangażowanie i skuteczność w pomaganiu swoim i wszystkim naszym dzieciom. Szczególne podziękowania kieruję do Państwa za czas zdalnej nauki.

Wszystkim Pracownikom Ośrodka dziękuję za ich pracę na rzecz dzieci, ich wszechstronnego rozwoju, usprawniania i wychowania.

Wszystkim Wam życzę bezpiecznych wakacji z zachowaniem zasad przezorności wobec licznych zagrożeń. Dużo zdrowia, radości i odpoczynku. Wracamy we wrześniu z uśmiechem na twarzy. Do zobaczenia.

Z najsłoneczniejszymi
wakacyjnymi życzeniami