Złota Palma dla naszego gimnazjum

palma

Od wielu lat uczestniczymy w konkursie na najpiękniejszą, najbardziej okazałą palmę wielkanocną i najładniejszą pisankę organizowanym w Lipsku przez PTTK, Hufiec ZHP, Parafię Świętej Trójcy i Lipskie Centrum Kultury.

9 kwietnia na placu przy LCK, w czasie jarmarku wielkanocnego zostały ogłoszone wyniki konkursu. Nasza piękna palma prezentowała się bardzo okazale. Została wykonana pod kierunkiem Anny i Jerzego Szyszkowskich.

Nagrody dla laureatów Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko Jacek Wielorański i Ksiądz Marcin Dziemba. Wśród nagrodzonych palm była i nasza. W grupie gimnazjalistów i szkół ponadgimnazjalnych Jury przyznało "Złotą Palmę" dla naszego Ośrodka. Małgosia i Martyna z dumą prezentowały otrzymane trofea. Pięknie prezentowały się też pisanki wykonane przez naszych wychowanków.

Autor: PF