chłopak

Tradycyjnie jak w każdym roku świętowaliśmy Dzień Chłopaka przygotowany przez nasze koleżanki i Panie.

"W tym szczególnym dniu września trzydziestego
Witamy serdecznie chłopaka każdego
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!"

Specjalnie na tę uroczystość Panie przygotowały wspaniały tort. Po złożeniu zyczeń wszyscy zostali poczęstowani przepysznym tortem.

Każdy z naszych chłopców - tych dużych i małych otrzymał śliczny długopis z napisem upamiętniającym ten dzień.

Dziewczynki przygotowały szereg konkursów, niespodzianek i zabaw, w których chłopcy musieli wykazać się różnymi umiejętnościami.

"Drodzy chłopcy i Panowie!
Dzień faceta dziś się święci,
Więc życzymy Wam tego, co Was kręci.
Full zabawy, dobrych chęci,
Niech Was licho złe nie nęci
"Złe" przygody niech Was miną
Oraz troski w dal odpłyną."

Następnego dnia rano świętowały też grupy przedszkolne, zespoły rewalidacyjne i młodsze klasy. Dzieciaki również brały udział w różnych konkurencjach, zabawach ruchowych. Wiele radości dostarczyła zabawa ze spadochronem i zabawy ruchowe przy muzyce. Humory wszystkim dopisywały, dzieciaki nie czuły zmęczenia, niechętnie wracały do swoich klas.

"Każdy przedszkolak dobrze wie,

że gdy wrzesień kończy się,

od najmłodszego aż do starszaka,

Wszyscy świętują Dzień Chłopaka"