Do Rodziców

Uwaga!

Od dnia 16 marca 2020 roku na wniosek Dyrektora i za zgodą Organu Prowadzącego, w naszym Ośrodku zostały czasowo zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Uczniowie, wychowankowie będą zdalnie wykonywać zadania do zrealizowania, które znajdą się w zakładce "Prace domowe" na naszej stronie (pierwsza z góry po lewej stronie). Uczniowie mogą również korzystać z udostępnionych zasobów w zakładce "Świat ucznia".

Sekretariat, dyrektor, kierownik administracyjno-gospodarczy obsługują Ośrodek telefonicznie i online od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

Telefon do sekretariatu:

Adres mailowy:

• sosw_huta@poczta.onet.pl

Kontakt osobisty z osobami zainteresowanymi tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i przejściu procedur obowiązujących w Ośrodku związanych z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

A. Boroń