POWIAT LIPSKI - POŁUDNIOWA BRAMA MAZOWSKA konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

W naszej placówce mamy wielu kreatywnych i uzdolnionych plastycznie uczniów. Zmotywowani, odpowiednio ukierunkowani, chętnie sięgają po farby, kredki, wykorzystując różne techniki malarskie podczas tworzenia swoich "dzieł”. Prace są doceniane na różnych konkursach plastycznych.
Ostatni dotyczył 20-lecia powstania powiatu Lipskiego pod nazwą "Powiat Lipski – Południowa Brama Mazowsza”, którego organizatorem był Starosta Lipski. Celem konkursu było wzbogacenie wiedzy o powiecie lipskim, rozbudzenie zainteresowania historią i teraźniejszością ziemi lipskiej, kształtowanie emocjonalnej więzi z ,,Małą Ojczyzną” oraz jej promocją.

W konkursie udział wzięli: Emilia Tobis (kl. VII), Mateusz Grzegorczyk ( kl. VIII ), Krzysztof Sołtykiewicz (kl. III PP). Prace dwóch uczniów Ośrodka, ze względu na technikę, malarskość, sposób przedstawienia tematu zostały zauważone i docenione przez komisję.

W kategorii kl. VII-VIII szkoły podstawowej laureatem został

• Mateusz Grzegorczyk – II miejsce.

M. Grzegorczyk

W kategorii szkół ponadpodstawowych laureatem został:

• Krzysztof Sołtykiewicz –  III miejsce.

K. Sołtykiewicz

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się na najbliższej sesji Rady Powiatu.

Pełna lista nagrodzonych na stronie Starostwa:

D. Wójcik