Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy...

wigilia

18 grudnia 2019 roku przeżywaliśmy szkolne jasełka.
Nasi uczniowie starali się przenieść atmosferę świątecznej wieczerzy wigilijnej do Ośrodka. Nieodłącznymi jej elementami były Msza Święta oraz inscenizacja o Bożym Narodzeniu zwana jasełkami. Przyczyniły się do tego także odświętne stroje, łamanie się opłatkiem, świąteczny wystrój
z choinkami na czele oraz niezastąpione potrawy wigilijne, z których najbardziej wyczekiwane były pierogi. Wspaniałą atmosferę uświetnili goście, którzy od lat nas wspierają. Uroku wieczerzy dodały kolędy. Muzyka wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój i sprawiła, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim, aby miłość, pokój i ciepło rodzinne gościły w naszych domach, a szczęście towarzyszyło nam w Nowym 2020 Roku.

A. Celuch, Z. Lasota, M. Skowroń, D. Skowroń, I. Węgłowska