Pożegnanie ABSOLWENTÓW

absolwenci

21 czerwca odbyła się w naszej placówce niezwykle wzruszająca uroczystość – pożegnanie absolwentów gimnazjum i szkoły przysposabiającej do pracy.

Podsumowano ich wieloletni pobyt w Ośrodku (4 – 14 lat). Przygotowana została prezentacja „Wspomnijmy to jeszcze raz” wywołująca nie tylko salwy śmiechu, ale i łzy.

Tak jak w każdym roku nasz Samorząd pod kierunkiem p.  Anny Dróżdż i p. Edyty Przydatek przygotował pamiątkowe medale, no i oczywiście wspólna zabawę z udziałem nauczycieli, wychowawców i rodziców.

Kończący gimnazjum Jarek otrzymał medal „Złote ręce” za liczne prace na rzecz Ośrodka przy rytmach góralskiej muzyki.

Nieobecnej na spotkaniu Ali przygotowano medal z roztańczoną góralką za przeniesienie nas w końcowym etapie edukacji do góralskiego świata tańca.

Paweł otrzymał medal za wysoka kulturę osobistą, radosny uśmiech i imienne pozdrawianie pracowników Ośrodka każdego dnia.

Dominika otrzymała medal z okiem – za sokoli wzrok i spostrzegawczość.

Rafał otrzymał medal z uśmiechem za przyjazne usposobienie i delikatny uśmiech goszczący wciąż na jego twarzy. Doceniony został też jego spokój, opanowanie no i tytuł najprzystojniejszego chłopca w Ośrodku.

Bardzo wzruszona i zapłakana Justyna wyróżniona została za pracę w Samorządzie Uczniowskim. Wniosła w nią wiele wdzięku i zalotności oraz wiele ciekawych pomysłów.

Naszemu rekordziście (14 lat pobytu w Ośrodku) Marcinowi wręczony został medal z sercem i berłem za aktywność oraz pełnienie roli przewodniczącego SU.