Magiczne Ogrody w Janowcu

magiczne ogrody

12 czerwca dla dzieci z oddziałów przedszkolnych, zespołu rewalidacyjnego oraz uczniów klas I - IV był dniem pełnym wrażeń. Pod opieką swoich pań oraz rodziców, głównie mam, cała duża grupa wybrała się do MAGICZNYCH OGRODÓW w Janowcu. Jest to rodzinny park tematyczny - baśniowa kraina położona pośród przepięknej roślinności: kwiatów, krzewów, drzew, ze strumykami i wodospadami, pełna magicznych postaci i rzeczy niezwykłych przykuwających uwagę.
Podczas spaceru malowniczymi alejkami wraz z panią przewodniczką wszyscy docierali do krain tematycznych zamieszkanych przez tajemniczych mieszkańców. Zamek Wróżek, Dom Czarodziejów, Marchewkowe Pole z gigantycznymi marchewkami, place zabaw, dmuchańce - wszystko to sprawiło, że zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie bawili się świetnie. Wszyscy z żalem opuszczali to bajeczne, przyjazne dzieciom miejsce.

Autor: PF