Wybory Samorządu Uczniowskiego 2019/2020

wybory su

25 września w naszym Ośrodku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Cały poprzedzający to wydarzenie tydzień piętnastka kandydatów ubiegających się o miejsce w zarządzie, ciężko pracowała nad przygotowaniem programów wyborczych. Liczył się dobry pomysł i jeszcze to „coś”, czym można zachęcić wyborców do oddania głosu. W wyniku demokratycznych wyborów wyłoniony został skład Samorządu Uczniowskiego.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego:

• Przewodniczący:
    • Adam Góraj
  • Zastępca:
    • Martyna Bielecka
  • Sekretarz:
    • Mikołaj Bielecki
  • Członkowie:
    • Wiktoria Modrzejewska
    • Tadeusz Pazur
    • Jakub Sałek
    • Michał Stańkowski

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego zgodnie twierdzą, że praca z takim Zarządem z pewnością zaowocuje wieloma ciekawymi i nowatorskimi pomysłami.

Dziś jeszcze świętujemy wybory, ale już jutro, zaczynamy ciężką pracę. A myślą przewodnią niech dla nas będą słowa Janusza Korczaka –„Samorząd  - to praca, żeby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem pracują, uczą się i pół dnia razem spędzają, żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał, nie wyśmiewał, a przeciwnie, żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się i pilnował porządku.”

A. Adamowicz, A. Góralska