6 Bieg o Gorącą Dynię dla Krzysztofa

Zwoleń

GorącaDynia

Start

Wspaniały BIEG, wspaniała impreza. Wszystko to dla Krzyśka - na leczenie i rehabilitację.

W czasie licytacji nasze trzy ośrodkowe słoneczka wylicytowane zostały za 250 zł.

słoneczko

Natomiast jazdę konną w Hipoterapii Podkowa Agnieszki Adamowicz wylicytowała za 200 zł Iwona Paszkiewicz.

Hipoterapia Podkowa

Zebrano łacznie 13 tysięcy złotych!!!

Najważniejsze, że Krzysztof otrzymał wsparcie wszystkich tych osób, które pobiegły z myślą o nim. Nasza Koleżanka Agnieszka Adamowicz pobiegła po zdrowie dla Kolegi, Przyjaciela.

relacja filmowa

Oto co sam Krzysztof Cywka zapisał na Facebooku zaraz po tym, jakże ważnym w jego życiu wydarzeniu :

Sam akt oddania czegoś sprawia, że doświadczasz posiadania tego w pierwszej kolejności. Ponieważ nie możesz obdarzyć drugiego tym, czego sam nie masz, umysł dochodzi do nowego wniosku, tworzy Nową Myśl – mianowicie, że musisz to mieć, gdyż inaczej nie mógłbyś tego oddać. Staje się to zalążkiem nowego doświadczenia. Zaczynasz takim „być”. A kiedy zaczynasz „być” takim, uruchamiasz najpotężniejszą machinę twórczą we wszechświecie – swoją Jaźń. Czym jesteś, to tworzysz.

W dzisiejszych czasach ludzie często mylą szczęście z przyjemnością.

A Ja dziś doznałem szczęścia okraszonego słodką przyjemnością będąc dziś z Wami podczas tego pięknego biegu - dziękuję za Waszą obecność.

Zdjęcia w galerii z posta Zwoleń Biega na Facebooku.