Dzień Rodziny

rodzina

Coroczne spotkanie z okazji Święta Rodziny w naszej placówce odbyło się w tym roku szkolnym w dniu 7 czerwca. Na zaproszenie naszych wychowanków bardzo licznie przybyli do Ośrodka niezwykli Goście – najbliższe dzieciom osoby Rodzice. O jedenastej godzinie Dyrektor Tadeusz Kosiński przywitał zebranych gości i rozpoczął tą wielką uroczystość. Tak jak i w roku ubiegłym spotkanie odbyło się w muszli koncertowej, na świeżym powietrzu.

Dzień Rodziny to święto wyjątkowe, które każde dziecko bardzo dobrze zna, szanuje i przeżywa na swój sposób. Odświętnie ubrani uczniowie ze szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły przyspasabiającej do Pracy zaprezentowali program artystyczny składający się z pięknych wierszy i piosenek, które wyrażały miłość i wdzięczność drogim rodzicom. Dali też pokaz swoich umiejętności tanecznych. Podczas występów na scenie naszych podopiecznych pojawiały się łzy wzruszenia, ale nie brakowało też uśmiechu. Rodzice nie szczędzili dla nich braw, podziękowań oraz pochwał.

To wielkie, rodzinne świętowanie zakończyło się około godziny trzynastej. Uroczystość była piękna i przebiegała w bardzo ciepłej, rodzinnej atmosferze. Z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci obecnych – dzieci i ich rodziców.

Osoby odpowiedzialne:

• Anna i  Jerzy Szyszkowscy
  • Magdalena Cieślak

Strona muzyczno-taneczna:

• Agata i Jacek Celuchowie

Niekwestionowaną gwiazdą uroczystości był Michał Satńkowski, który niezwykle sugestywnie wykonał piosenkę o tacie.

kliknij

Tata jest potrzebny