I Zlot Nauczycieli Szkół i Placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głogowie

zlot

Zlot odbył się w dniach 21 - 22 października 2016 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głogowie. Udział wzięło 20 placówek z całej Polski (Mrzeżyno, Osiek, Osiecznica, Dąbrówka, Śrem, Rybnik, Mysłowice, Kraków, Nysa, Toruń, Olsztyn, Oława, Suliszewo, Tanowo, Łukom, Przasnysz, Sierosławice, Głogów, no i oczywiście Huta). W sumie w Zlocie uczestniczyło 50 nauczycieli. Gościem Honorowym był Marek Michalak - Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, Rzecznik Praw Dziecka.

Naszą placówkę reprezentowali:

• Tadeusz Kosiński - Dyrektor Ośrodka
  • Agnieszka Boroń - Wicedyrektor Ośrodka
  • Katarzyna Rusiecka-Więcław - nauczycielka.

Spotkanie było świetną okazją do wymiany doświadczeń oraz uzmysłowienia sobie jakiego wspaniałegomamy PATRONA i ile jeszcze możemy razem zrobić. Mamy nadzieję, że spotkania integrujące nauczycieli szkół i placówek imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu z całej Polski staną się cykliczne.

Autor: PF