Dominika Kulczyk Kawalerem Orderu Uśmiechu

Kulczyk D.

Dominika Kulczyk Kawalerem Order Uśmiechu w 50-tą rocznicę tego zaszczytnego odznaczenia!

KulczykFoundationSzefowa Kulczyk Foundation stała się 1025 w historii Kawalerem Orderu Uśmiechu, bo wnioskowali o to najmłodsi z ognisk, świetlic i szkół, w których Kulczyk Foundation od dwóch lat realizuje program dożywiania dzieci – Żółty Talerz.

żółty talerz

Od 5 lat tworząc serial dokumentalny „Efekt Domina” i organizując akcje pomocowe na całym świecie walczy o prawa najsłabszych. Staje w obronie dzieci, które cierpią przez agresję, bezmyślność i brak edukacji dorosłych.

efekt domina

"Obiecuję nosić ten order z dumą i – oczywiście – promiennym uśmiechem. Choć teraz chce mi się płakać. Ze wzruszenia" wyznała, odbierając Order, a wcześniej obowiązkowo pijąc tradycyjny świeżo wyciskany sok z cytryny. Uroczystość odbyła się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.

"Dziękuję wspaniałym dzieciom, które mnie nominowały. To Wy jesteście naszym celem i nadajecie sens naszemu życiu! Dziękuję też Kapitule Orderu Uśmiechu" powiedziała Dominika Kulczyk.