XIX Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy "Święty Krzyż 2018"

baner rajd ralikwiaż

Święty Krzyż

Czas wyruszyć na XIX Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy "Święty Krzyż 2018" - ITV Kielce:

ITV Kielce

Więcej informacji:

link

Ostatniego dnia lata odbył się XIX Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy "Święty Krzyż 2018". Kolejny już raz wyruszyła niewielka grupka wychowanków pod opieką: p. Anny Dróżdż, p. Katarzyny Rusieckiej-Więcław i p. Marcina Pastuszki.

trampPrzeszliśmy jedną z 15 wytyczonych tras. Wraz z nami wędrowali przyjaciele naszego Ośrodka pracownicy PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Początkiem naszej drogi był Dom Opieki Świętego Brata Alberta "Nasze Gospodarstwo" w Nowym Skoszynie, zaś punktem docelowym oczywiście Święty Krzyż. Dotarło tam razem z nami około 3600 uczestników tegorocznego rajdu.

Zwieńczeniem pielgrzymowania była Msza Święta na Świętym Krzyżu.

Serdecznie dziękujemy p. Stanisławowi Wodyńskiemu Prezesowi PKS w Ostrowcu Św.  za wsparcie i umożliwienie udziału w Rajdzie.

Dom Opieki

opis trasy