Światowy Dzień Orderu Uśmiechu

zdjęcie

Solidaryzując się z placówkami noszącymi imię Kawalerów Orderu Uśmiechu, 20 września w naszym Ośrodku obchodziliśmy

Światowy Dzień Orderu Uśmiechu.

Ubrani w żółto-niebieskie barwy, ze słonecznymi transparentami przeszliśmy wesołym korowodem przez najbliższą okolicę, dzieląc się uśmiechem i radością z mieszkańcami tutejszej miejscowości. Następnie obejrzeliśmy prezentację multimedialną „Order Uśmiechu”, którą przygotował p. Piotr Faber.

Podzieleni na grupy mieliśmy możliwość wzięcia udziału w quizie wiedzy na temat Orderu Uśmiechu oraz "żywej grze planszowej". Sprawdziliśmy się także w sportowych konkurencjach wzorując się na Kawalerach Orderu Uśmiechu.

Mile spędzone popołudnie zakończyliśmy przy ognisku. Humory dopisywały nam przez cały czas.

To niezwykle słoneczne popołudnie przygotowały panie: Agnieszka Boroń, Agnieszka Gozdur i Katarzyna Rusiecka-Więcław.

Kartka OU

List RPD 1