Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

początek

3 września tłumnie zjawili się nasi uczniowie wraz z rodzicami – wypoczęci, opaleni, radośni, gotowi do pracy w nowym roku szkolnym oraz nauczyciele, wychowawcy, pracownicy Ośrodka.

Tym razem korzystając z pięknej pogody uroczystość odbyła się w muszli koncertowej na świeżym powietrzu.

Dyrektor Tadeusz Kosiński powitał wszystkich zebranych, życząc uczniom wielu sukcesów, rodzicom radości z postępów dzieci, a kadrze pedagogicznej cierpliwości, wytrwałości, zadowolenia i zgodnej, wspólnej pracy na rzecz dzieci.

Tak, jak zwykle towarzyszył nam sztandar, przy którym odśpiewany został hymn państwowy.

Tego dnia naszym Gościem była Prezes Fundacji follow Me ze Zwolenia – Iwona Paszkiewicz, która podzieliła się z nami wspaniałym pomysłem wy-budowania na terenie naszej placówki Terapeutycznego Ogrodu Zmysłów, co przyjęte zostało z ogromnym entuzjazmem.

RPD

list RPD