Koniec roku szkolnego 2017/2018

zakończenie roku

23 czerwca odbyła się, tym razem na świeżym powietrzu z wykorzystaniem naszej muszli koncertowej i widowni, uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

Uczestniczyli w niej nauczyciele, wychowawcy, licznie przybyli rodzice, no i oczywiście uczniowie wszystkich typów naszych szkół.

Dyrektor Ośrodka Tadeusz Kosiński serdecznie powitał zebranych, w tym naszego Gościa, Naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Lipsku Jerzego Paska.

No, a później uczniowie zaprezentowali część artystyczną przedstawiającą mijający rok szkolny, nasze radości, czasem smutki. Były wiersze, piosenki oraz podziękowania dla wszystkich pracowników naszej placówki, za życzliwość, dobro i troskę.

Podsumowaniem całorocznej pracy oraz wyników w nauce, zachowaniu i frekwencji były piękne świadectwa oraz nagrody wręczane przez Dyrekcję Ośrodka.

Świadectwo z biało-czerwonym paskiem wraz z podziękowaniami za kilkuletnią pracę na rzecz Ośrodka, reprezentowanie nas w imprezach artystycznych, w tym również regionalnych i ogólnopolskich otrzymała

• Małgorzata Pazur z klasy III gimnazjum.

Kończące Szkołę Przysposabiającą do Pracy:

• Dominika Lech,
  • Kasia Czerwonka,
  • Kinga Olejarczyk,

nie ukrywały wzruszenia.

Nic dziwnego, w końcu spędziły tu również z nami wiele lat.

No i pozostałe wyróżnienia:

• Martyna Bielecka,
  • Marcin Zaborski

z klasy II szkoły przysposabiającej do pracy.

Rafał Kosonóg, Krzyś Leśniewski i Wiktor Rogala z klasy II gimnazjum, oraz Zuzia Młyńska z VII klasy szkoły podstawowej.

Na nagrody i piękne świadectwa zasłużyli również:

• Ania Basiak z klasy III,
  • Paulinka Sudół z klasy IV,
  • Anetka Bielecka z klasy V,

• Weronika Świątek z klasy III,

no i bardzo dumny

• Michał Stańkowski z klasy II.

Jakże szczęśliwi i dumni z wyróżnienia i otrzymania nagród byli:

• Kamila Stańkowska z klasy III,
  • Jakub Baranowski z klasy I,
  • Kasia Maciąg z klasy II

• Bartek Gruszczyk z zespołu rewalidacyjno-wychowawczego.

Na zakończenie uroczystości były jeszcze kwiaty, życzenia, uściski.

Pan Jerzy Pasek reprezentujący Starostę Lipskiego pogratulował uczniom i kadrze pedagogicznej oraz rodzicom wspaniałych osiągnięć i życzył wszystkim słonecznych, wspaniałych wakacji.