Międzynarodowy Dzień Kobiet

DK

8 marca to szczególny dzień w naszej placówce, dzień pełen radości i uśmiechu. Jak zwykle nasi chłopcy przygotowali szereg niespodzianek. Dyrektor Ośrodka Tadeusz Kosiński złożył wszystkim Paniom, tym dużym i tym najmłodszym najserdeczniejsze życzenia:
zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń oraz tego, by każdy kolejny dzień był lepszy i niósł ze sobą wiarę, nadzieję, radość i uśmiech.

No, a potem nasi chłopcy, którzy również przekazali życzenia, mówili piękne wiersze (o kobietach oczywiście), opowiadali różne zabawne ciekawostki dotyczące kobiet i dziewczynek.

Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny,
Dzień bez kłopotów i bez troski.
Dużo radości.

Wszystkie nasze Panie bawiły się świetnie, zwłaszcza, gdy chłopcy przebrani się za kobiety prezentowali śmieszne scenki i humorystyczne piosenki.
Pani Wicedyrektor Agnieszka Boroń w imieniu wszystkich Pań i dziewczynek podziękowała za życzenia, radość i uśmiech, który towarzyszył popisom chłopców, a Pan Dyrektor gorąco podziękował chłopcom oraz p. Annie i Jerzemu Szyszkowskim za przygotowanie tej uroczystości.