Inauguracja obchodów 55-lecia Orderu Uśmiechu w Nysie

Nysa

"Nysa jest dla Kapituły Orderu Uśmiechu wyjątkowym miastem" – powiedział dziś dr Marek Michalak, Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu.

"W Nysie jest wyjątkowa szkoła „Jedynka”, wyjątkowi ludzie. I ci mniejsi, i ci starsi, którzy tworzą wyjątkowy klimat" – dodał Marek Michalak.

Bożena Węglarz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Nysie została dziś mianowana członkiem Kapituły Orderu Uśmiechu.

A to wyjątkowe wyróżnienie na scenie Nyskiego Domu Kultury odebrał prof. Stanisław Leszek Stadniczenko. Został 1067 osobą odznaczoną Orderem Uśmiechu przez dzieci.
Oczywiście laureat musiał wypić sok z cytryny, wyciśnięty przez najmłodszych. I zachować przy tym uśmiech. W przypadku Pana Profesora nie stanowiło to żadnego problemu.

Źródło informacji, zdjęć i filmu:

• post na Facebooku Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Nysie
    SP1 im. KOU w Nysie

Więcej informacji: