Twoja Twarz Brzmi Znajomo

ttbz

KOU

22 lutego po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w imprezie pt.: "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". Nasi wychowankowie zabrali nas w niezwykłą podróż z muzycznymi Kawalerami Orderu Uśmiechu.
Wycieczkę rozpoczęliśmy dość szybko "Na raz, na dwa" z "Miasteczka B do miasta A". Pociąg jadący z daleka nie zawiózł nas jednak do Warszawy, ale dzięki temu mogliśmy zobaczyć "Troszeczkę ziemi, troszeczkę nieba". W podróż pojechała z nami "Zośka" i Raba kotka ze swoimi pięcioma kociętami, a także "Wszystkie dzieci, które przecież nasze są"!
Imprezę uświetniły występy: Małgosi Pazur, Anety, Martyny i Mikołaja Bieleckich, Michała Stańkowskiego,  Patryka Cioska, Oli, Małgosi i Patrycji Basiak, Marcina Zaborskiego, Damiana Świdnickiego, Krystiana Graczyka i Adama Góraja.
Informacji na temat naszych Patronów udzielili: Krzyś Leśniewski i Piotrek Skalski.
Imprezę przygotowały: p. Agnieszka Adamowicz, p. Anna Góralska i p. Danuta Wójcik.

Już dziś obiecujemy, że znowu się spotkamy...

Autor: Agnieszka Adamowicz