I Mikołajkowa Spartakiada Integracyjna

I Spartakiada Integracyjna Tczów 2021

5 grudnia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tczowie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - I Mikołajkowa Spartakiada Integracyjna.
Głównym celem tego spotkania  było kształtowanie prawidłowych postaw społecznych, umiejętności nawiązywania kontaktów, oraz otwartości w stosunku do osób z niepełnosprawnościami. Gościem specjalnym zawodów była Pani Alicja Jeromin - ośmiokrotna medalistka igrzysk paraolimpijskich, mistrzyni świata i Europy.
Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia zostali obdarowani wspaniałymi medalami i pamiątkowymi dyplomami oraz słodkim poczęstunkiem.
My dodatkowo możemy się pochwalić wyjątkowymi osiągnięciami naszych uczniów.
Nasi wychowankowie, zawodnicy Klubu Sportowego "UKS Olimpijczyk" odnieśli tego dnia wiele sukcesów.
Mikołaj Bielecki zajął 1 miejsce w kategorii:

• strzał na bramkę,
  • rekreacyjny tor przeszkód,
  • bieg na 100 metrów.

Kinga Szacińska zajęła 1miejsce w konkurencji:

• hula hop, skakanka,
  • rzut woreczkiem do celu.

Konrad Grebelski zajął 1 miejsce w konkurencji:

• skok w dal z miejsca,
  • rzut piłką lekarską.

Michał Stańkowski zajął 1 miejsce w konkurencji:

•  rzut ringo na palik.

Serdeczne gratulacje!
Jesteśmy z Was dumni.

Ogromną niespodzinaką dla wszystkich uczestników był występ wokalisty grupy Playboys, który umilił zabawę integracyjną.
Wszyscy w miłej i przyjaznej atmosferze zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy spędzili ten wyjątkowy dzień.