Wizyta p. Prezes Fundacji follow Me

projekt

Kolejny raz gościła u nas p. Iwona Paszkiewicz Prezes Fundacji follow Me, Przyjaciel placówki. Tym razem celem wizyty było serdeczne podziękowanie za zangażowanie w projekt Fundacji Follow Me w ramach Konkursu Herosi Polskiej Przedsiębiorczości (100 Lokalnych Inicjatyw na 100-lecie Niepodległości Polski), który wkrótce będzie zrealizowany. Jest to urządzenie Sali Doświadczania Świata.

Potrzeba jeszcze większego wsparcia ze strony wychowanków i przede wszystkim pracowników Ośrodka w promocji i realizacji następnego, o wiele większego projektu:

Terapeutyczny Ogród Zmysłów.

Pani Prezes deklarowała ze swojej strony, jak i pracowników Fundacji follow Me i Firmy LOBO ogromne zaangażowanie we wszelkie prace związane z tym projektem. Przedstawiła aktualny stan projektu, firmy i osoby, które udało się pozyskać. Co należy jeszcze zrobić, aby założone trzy lata na zbiórkę środków finansowych jak i materiałów, ukończenie wszytkich prac można było optymistycznie skrócić  do roku. Cel wydawałoby się tak odległy, jednak przy ogromnym zaangażowaniu Fundacji follow Me, Odmładzanie na Surowo, jak i Firmy LOBO udało się już zebrać blisko 30% kwoty potrzebnej na realizację I Etapu - tj. budowę Ogrodu Smaku.

8 grudnia odbędzie się już po raz trzeci Charytatywny Bieg Mikołajkowy. Całość pozyskanych środków z tej imprezy zasili konto projektu. Pani Prezes zaapelowała do pracowników pedagogicznych, aby w jak największym stopniu zaangażowali się w prace związane z organizacją tego sportowego wydarzenia.

Poniżej link do przedstawionej przez p. Iwonę prezentacji projektu:

prezentacja

wspierający