Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w głosowanie na lokalne inicjatywy!

Wszyscy jesteście wspaniali!

Szczególnie dziękujęmy za głosy na projekt Fundacji Follow Me.

Celem projektu jest urządzenie Sali Doświadczania Świata w budynku SOSW w Hucie. Chcemy stworzyć miejsce, które pozwala w sposób innowacyjny i ciekawy stymulować zmysły niepełnosprawnych dzieci i młodzieży.
Terapia w Sali Doświadczania Świata dobierana jest indywidualnie do potrzeb dziecka. W takiej Sali dziecko ma wolność wyboru bodźców, których w danym momencie najbardziej potrzebuje. Poznawanie odbywa się poprzez zmysły, dzięki czemu dostarczane do układu nerwowego informacje wpływają bardzo pozytywnie na pamięć, koncentrację, naukę, a przede wszystkim na chęć podejmowania aktywności.

Już na początku listopada poznamy 100 projektów Lokalnych Herosów, które będą realizowane od grudnia 2018 roku do końca sierpnia 2019 roku w całej Polsce.

➡️ https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/

herosi