Surowe Zdrowie

surowe

owoce warzywa

14 czerwca gościliśmy w naszej placówce Agnieszkę Juncewicz i Mariusza Budrowskiego – autorów książki „Surowe zdrowie”, którzy znali nasz Ośrodek jedynie z opowiadań jedynie z opowiadań Iwony Paszkiewicz, bardzo zaangażowanej w życie naszej placówki. Przyjechali, żeby nas poznać.

Agnieszka i Mariusz prowadzą projekt „Odżywianie na surowo”, który powstał z myślą o ludziach, którzy pragnę odzyskać swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie. Spotkania z nimi cieszą się ogromną popularnością. Zainspirowali się surowym stylem życia, gdy mocno podupadli na zdrowiu. Utraciwszy zaufanie do farmacji rozpoczęli poszukiwania właściwej drogi do zdrowia i długowieczności. Obecnie są witarianami.

Co to jest wigitarianizm?

To znamy od tysięcy lat styl życia. Wigitarianie spożywają tylko surowe owoce i warzywa oraz pestki, nasiona i oleje tłoczone na zimno.

Wszyscy z ogromną uwagą słuchali naszych Gości. A ponieważ są to ludzie bardzo sympatyczni, radośni, uśmiechnięci, życzliwi, energiczni i nas energię zarażali. Znalazł się więc czas na popisywanie się własną wiedzą i wspólną zabawę, no i… apetyt na soki warzywno-owocowe. Cieszymy się, że pozyskaliśmy nowych Przyjaciół.

Na pożegnanie uściski i… nasze słoneczka, które przypominać będą te miłe chwile.

Goście