Dzień Rodziny

30 maja 2018 r. obchodziliśmy w naszym Ośrodku jak co roku ŚWIĘTO RODZINY. Swoją obecnością zaszczyciły nas licznie przybyłe mamy, ojcowie, babcie i dziadkowie naszych wychowanków oraz dyrekcja placówki.

O 12 godzienie po  przywitaniu przez pana dyrektora zebranych gości rozpoczęliśmy uroczyste spotkanie, które po raz pierwszy odbyło się na świeżym powietrzu, w muszli koncertowej przylegającej do boiska szkolnego. Wychowankowie zaprezentowali program artystyczny składający się z pięknych wierszy i piosenek, których tematem przewodnim była oczywiście rodzina. Dzień Rodziny to wyjątkowe święto, które każde dziecko zna, szanuje i przeżywa na swój sposób. Nauczycielom pracującym z nimi na co dzień bardzo zależy na właściwym ich edukowaniu i wychowywaniu w szacunku dla innych, szczególnie tych najbliższych.

Podczas występów naszych podopiecznych łatwo dało się zauważyć, iż u niejednego widza łza zakręciła się w oku. Rodzice podziwiali występy naszych wychowanków, nie szczędzili dla nich braw, podziękowań oraz pochwał.

Mamy głęboką nadzieję, iż ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich tu obecnych.

Autor: A. i J. Szyszkowscy