Wybory Samorządu Uczniowskiego

su

Na początku października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Ośrodka. Poprzedzały je rozmowy z kandydatami, przygotowywane były ulotki,w których przedstawiciele klas, grup zachęcali do oddania głosu właśnie na nich. Wszystki były starannie przygotowane i zawierały bardzo ciekawe propozycje.
Opiekun Samorządu p. Anna Dróżdż przedstawiła dotychczasowe dokonania swoich podopiecznych, wyjaśniła zasady głosowania. No a potem każdy z kandydatów starał zaprezentować się jak najlepiej, by zebrać jak najwięcej głosów.
Został wybrany nowy skład Samorządu Uczniowskiego SOSW im. KOU w Hucie. Pan Tadeusz Kosiński Dyrektor Ośrodka pogratulował wszystkim nowym członkom SU i wyraził nadzięję, że przedwyborcze pomysły będą realizowane.

I my też gratulujemy!
No i kochani do roboty!
Pokażcie, że jesteście współgospodarzami "naszego domu"