Mikołajkowe spotkanie w Ośrodku

Mikołaj

Jeszcze nie ochłonęliśmy po spotkaniu z Mikołajem w LCK, a następnego dnia (8 grudnia) przybył do naszej placówki Święty Mikołaj z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Lipsku  wraz z młodzieżą tej szkoły oraz p. pedagog Agniesaką Jędrą i p. Małgorzatą Senderowską. Ze szkołą w Lipsku współpracujemy od 29 lat. Pierwsze spotkanie odbyło się w styczniu 1985 roku. Już wkrótce świętować bedziemy 30-lecie naszej współpracy.
Bardzo serdecznie powitaliśmy naszego Gościa i cała grupę, my też dla Mikołaja przygotowaliśmy prezent - śliczną choineczkę - symbol zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a Sandra powitała wszystkich piosenką.
Każdy wychowanek otrzymał niespodziankę - paczkę ze słodyczami.
Braliśmy udział w konkursach i wspólnych zabawach. Wszystkie te otrakcje przygotowane zostały nie tylko przez naszych Przyjaciół z ZSP w Lipsku. Nad całością czuwał nasz Samorząd ze swoją opiekunką p. Anną Dróżdż.

Mamy nadzieję na spotkanie jeszcze w lutym na choince noworocznej, taka padła obietnica.

Dyrekcji, Grono Pedagogicznemu oraz Młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Lipsku za wszystkie spotkania i wspólną zabawę

gorąco dziękujemy

i życzymy wspaniałych, "ciepłych", rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.