Mikołajki... jak z bajki

Mikołaj

7 grudnia pojechaliśmy do Lipskiego Centrum Kultury, by spotkać się ze Świętym Mikołajem. Tradycyjnie,jak w każdym roku powitali nas wszystkich, organizatorzy spotkania p. Katarzyna i Krzysztof Furmankowie, którzy przygotowali nam szereg niespodzianek.
Na poczatek na scenie pojawili się nasi reprezentanci. Nie tylko żywiołowy taniec w wykonaniu naszego zespołu bardzo się podobał zgromadonej publiczności, ale również przejęty Marcin - nasz wspaniały perkusista. Sandra zaprezentowała swój telent wokalny . Później cała scena należała do aktorów, którzy przyjechali do nas z Krakowa. Śmieszne scenki, piosenki no, a przede wszystkim wspólna zabawa, przygotowane dla nas konkursy sprawiły, że bawiliśmy się znakomicie.
Duże paczki ze słodyczami wręczane przez samego Świętego Mikołaja sprawiły dzieciom wiele radości.
Na koniec nadeszła pora na podziekowania.
Święty Mikołaj, który sam otrzymał wsparcie, podziekował Sponsorom i Organizatorom tej wspaniałej imprezy.