26 maj 2007 r.

KOU

Uchwała

akt

Od 2007 roku nasza placówka nosi imię Kawalerów Orderu Uśmiechu – ludzi, dla których dzieci są źródłem wyjątkowej troski.

Uroczystość nadania imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu naszej placówce odbyła się dnia 26 maja 2007 roku w Lipskim Centrum Kultury. Podczas tej ceremonii Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu Marek Michalak wręczył zgodę Kapituły w imieniu Dzieci Świata na nadanie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Hucie.

W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas Kawalerowie Orderu Uśmiechu, m.in.: Marek Michalak, Marian Osuch, Czesława Kunkiewicz-Waligóra, Danuta Grabowska, Andrzej Malinowski, Edmund Sawicki oraz Jan Wojdak z zespołem Wawele.