Jolanta Kwaśniewska, Małgorzata Żak, prof. Paweł Januszewicz

Polsat

P. Januszewicz

CZD

25 listopada 1998 r. nasi przedstawiciele uczestniczyli we wspaniałej uroczystości. Tego dnia odbyła się w Centrum Zdrowia Dziecka uroczystość wręczenia Orderu Uśmiechu:

• Pani Jolancie Kwaśniewskiej - założycielce i Prezes Fundacji "Porozumienie bez barier",
  • Pani Małgorzacie Żak - założycielce i Prezes Fundacji POLSAT,
  • Panu Pawłowi Januszewiczowi - Dyrektorowi Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Nasza delegacja pojechała na uroczystość nowiutkim Fordem z PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po raz pierwszy mieliśmy możliwość obejrzenia Szpitala - Centrum Zdrowia Dziecka, w którym leczą się tysiące dzieci z całej Polski.
Jak to dobrze, że dzieci chore mają stworzone tak wspaniałe warunki. Spotkaliśmy się na pięknie udekorowanej sali. Było już tam wiele dzieci - pacjentów CZD.